Eltörött a felső vezeték tartószerkezetének egyik eleme reggel háromnegyed 8-kor.
A hiba elhárítását megkezdték a szakembereik, arról azonban nincsen információjuk, mikor indulhat újra a forgalom az érintett szakaszon.
Műszaki hiba miatt áll a forgalom a Győr-Sopron vasútvonalon Kóny és Csorna között - közölte a GYSEV szóvivője csütörtök reggel.
Eltörött a felső vezeték tartószerkezetének egyik eleme reggel háromnegyed 8-kor.
A hiba elhárítását megkezdték a szakembereik, arról azonban nincsen információjuk, mikor indulhat újra a forgalom az érintett szakaszon.