Pénteken délután jelent meg a 24 éves férfi haragosa udvarán. Szóváltás, dulakodás alakult ki közte és az ott lakó 41 éves férfi között. A fiatal férfi kést kapott elő, s kezébe vett egy falécet is, majd azokkal rátámadt a másikra.
A megtámadott férfi életveszélyes sérüléseket szenvedett, a mentők kórházba szállították. A támadót a rendőrök elfogták, majd őrizetbe vették. Az ügyben életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás.
Faléccel támadt haragosára, életveszélyesen megsebesítette
Életveszélyesen megsebesítette egy léccel és egy késsel egy 24 éves férfi haragosát Aranyosapátiban. A támadót őrizetbe vették - értesült a HavariaPress.

Csaknem 40 millió forintot érő autókat is bérel a Magyar Olimpiai Bizottság
A járművek hivatalosan „kulcsos autók”, azaz megfelelő vezetői döntés esetén bármelyik dolgozó használhatja – például az elnökség tagjai is.
Sulyok Tamás dorgálása után Bayer Zsolt ki is rúgatná az ELTE oktatóját
Rohadéknak és elmebetegnek nevezte a fideszes publicista a jogtudóst.
Fleck Zoltán válasza az államfőnek: „Magyarország már régen nem jogállamként működik, politikai hiba nem készülni az ennek megfelelő reakciókra is”
Éjszakai fenyegető telefonok, autósüldözés, csendőrök és makacs fesztiválozók Magyar Péter erdélyi útján
Dopeman szerint Orbán egy „zen man”, Magyar Péter a gyűlölet papja
Az Orbán Digitális Polgári Köréhez csatlakozó rapper szerint még Majkát is neki köszönheti az ország.
Telex: Leragaszthatták egy kisgyerek száját egy budai magánbölcsődében
Havonta 220 ezer forintot fizetett a család a kisfú elhelyezéséért a magánintézménynek.
Foreign Policy: Kelet-Európában zajlott a CIA legsikeresebb művelete a hidegháborúban
Szafari Hatvanpusztán: Belestünk az Orbán-farmra – videó
Arról kérdeztük a tiltakozókat, hogy szerintük mit szimbolizál az uradalom.
Döbbenetes adat: csaknem 70 ezer magyar van, aki az általános iskolát sem járta ki
Trump megerősítette, hogy különmegbízottja a héten Oroszországba látogat
Korábban a hét végéig szabott határidőt arra, hogy Moszkva tegyen lépéseket az ukrajnai háború befejezésére, különben új szankciókkal kell szembenéznie.
Úgy ellepték Siófokot az árvaszúnyogok, hogy a turizmus és a vendéglátás látta a kárát
A hűvös idő javulást hozott, de már érkeznek az új lárvagenerációk.