Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Cigány és nem cigány fiatalok együtt mossák a falat a Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymissziójának szerdai akcióján.
A Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió a cigányellenes falfirkák letakarításával hívja fel a figyelmet a társadalmi összefogásra - írta közleményben Durkó Albert misszióvezető.
A Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió küldetésének tekinti, hogy a cigányságot nem kisebbségként kezeli. Meggyőződésünk, hogy a cigányság Isten teremtett népe, ugyanolyan emberi értékekkel felruházva, mint bármely más nép a földön. Célunk elérni, segíteni a cigány népet, hogy megtalálja önmagát, felépüljön és elfogadott, építő tagja legyen a társadalomnak - írták.
Június 26-án Békésen, a Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió székhelyén, a misszió munkatársai, valamint önkéntes helyi cigány és nem cigány fiatalok bejárják a várost, hogy a cigányellenes falfirkákat letakarítsák. A fiatalok ilyen módon fejezik ki egyetnemértésüket a cigányellenességgel, a gyűlölettel szemben - olvasható a közleményben.
Társadalmunkat különböző egyének, különböző nemzetiségek alkotják. Minden embert megillet az emberi méltóság tisztelete, úgy a cigány, mint a nem cigány emberek esetében is. Felhívjuk a magyar társadalom minden tagját, fogjunk össze a társadalmi kirekesztés, a gyűlöletkeltés, a cigányellenesség ellen - írta a pünkösdi egyház.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.