Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a férfit, aki a gyanú szerint meggyilkolt egy embert a múlt héten Bekölcén, áldozata testét pedig egy kútba dobta - értesült a HavariaPress.
A Heves megyei településen a múlt pénteken kora reggel találtak rá egy elhunyt férfira, egy lakóház udvarának kútjában. A nyomozók a széleskörű adatgyűjtés eredményeként megállapították, hogy az emberölés elkövetésével egy 51 éves helyi lakos gyanúsítható. A férfit még aznap este el is fogták kiskunfélegyházi tartózkodási helyén, majd előállították a Heves Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. A gyanúsítottat a főkapitányságon ezután őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását is, amit az illetékes bíróság vasárnap el is rendelt.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.