A Dunánál maradt a kocsija – rejtélyesen tűnt el egy fiatal

Múlt pénteken látták utoljára a 22 éves Hegedűs Gábort. Autója a Duna-parton maradt nyitva, benne a forgalmival. A fiú életvidám, népszerű, családja szerint nem készült öngyilkosságra.

  • hvg.hu hvg.hu
A Dunánál maradt a kocsija – rejtélyesen tűnt el egy fiatal

Nyitott kocsiját megtalálták a Duna-parton, benne a forgalmival, a 22 éves Hegedűs Gábort azonban nem találják szerettei. A dunaföldvári fiút utoljára október 30-án, hajnalban látták – írta a keddi Blikk.

Facebook

Az eltűnt fiú barátságos, népszerű, életvidám, így kizárható, hogy öngyilkosságra készült volna. Egy ismerősének azonban korábban azt üzente, csütörtökön lesz utoljára elérhető.

Hegedűs Gábort a családja és a rendőrség is nagy erőkkel keresi. Telefonja ki van kapcsolva, így bemérni nem lehet. A család egyik ismerőse azonban látta, hogy átül egy másik autóba, és a nyomozók már tudják, kié a kocsi, így van remény a fiú megtalálására – mondta az eltűnt személy testvére.

Kérik, hogy aki tud valamit a fiú hollétéről, jelentkezzen a 107-es vagy a 112-es segélyhívó számon.