Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Egy idős nőt szúrtak meg göncruszkai otthonában. A sértett belehalt sérüléseibe, a rendőrség az áldozat rokonát gyanúsítja a bűncselekmény elkövetésével.
Emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság egy 55 éves göncruszaki férfivel szemben. A rendőrségre 2022. február 13-án a délutáni órákban érkezett bejelentés, hogy egy 72 éves nőt a lakásában holtan találtak.
A rendőrök azonnal a helyszínre mentek, majd a megindított büntetőeljárás eredményeként megalapozott gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy a vele élő hozzátartozója előzetes szóváltást követően megszúrta 72 éves rokonát. A nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen az életét vesztette.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 2022. február 14-én már gyanúsítottként hallgatták ki az őrizetbe vett férfit, akivel szemben a hatóság előterjesztést tesz letartóztatásának ügyészi indítványozására is.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.