És akkor Orbán azzal fenyeget, hogy ráteszi a kezét a gázcsapra
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
Délelőtt még nyaralós ingben, szakállasan és otthonról posztolt képet a miniszterelnök, délután már az irodájából – ezen a képen már egészen máshogy néz ki.
Simára borotvált arccal, fehér ingben és zötét zakóban, az irodájában ülve dolgozó Orbán Viktorról került fel egy kép csütörtök délután a miniszterelnök Facebook oldalára. A képhez a kormányfő azt a kommentárt fűzte, hogy “a meló elkezdődött”, a képre pedig azt a feliratot tették: “vissza a gyárba”.
A fotó mindössze néhány órával azután jelent meg, hogy délelőtt ugyancsak a Facebookon Orbánról még egy olyan képet tettek közzé, amelyen otthonában, a konyhában ül, a több hetes szabadsága alatt szakállá terebélyesedett borostájában, de már akkor is azt írta a kép mellé, hogy “vége a szabadságnak”. Ugyanakkor a jelek szerint még lazított egy kicsit a friss Nemzeti Sport olvasásával, mielőtt bement dolgozni.
Bejelentkezett a megőszült, szakállas Orbán
Vége a miniszterelnök szabadságának.
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
Sikerült ugyan elkerülni a katasztrófát, de a helyzet nem jó.
Az elnök rajongója, Laura Loomer aktivistaként szenteli az életét annak, hogy leleplezze azokat, akik nem eléggé lojálisak Trumphoz.