Új ''nagytulajdonos'' a Magyar Telekomban

A Magyar Telekom által a Budapesti Értéktőzsdéhez kedden eljuttatott közlemény...

  • ecoline.hu ecoline.hu
Új ''nagytulajdonos'' a Magyar Telekomban
A Magyar Telekom által a Budapesti Értéktőzsdéhez kedden eljuttatott közlemény szerint az amerikai Capital Research and Management Company 2009. szeptember 18-án lebonyolított részvényvásárlásának köszönhetően  az általa birtokolt részvények darabszáma 52,573,879 darabra nőtt.

Ez 5,0492 százalékos szavazati jogot biztosít a cégnek a Magyar Telekomban. 
Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Nem félünk eléggé

Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

Mintha személyes történetében mondaná fel a kormánypolitika kritikáját, olyanok Füle Zsigmond első tapasztalatai a munka világában. Ő az a 18 éves, bácsborsódi fiatal, aki keresztkérdéseket tett fel Lázár Jánosnak bajai fórumán, és panaszára, miszerint keveset keres, a miniszter úgy válaszolt: rossz helyen dolgozik.