Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Nem fizet az idén osztalékot a Rába Járműipari Holding Nyrt., a kimutatott eredményt pedig tartalékba helyezik - döntött a megismételt közgyűlés csütörtökön.
A korábban Pintér István elnök-vezérigazgató által ismertetett előterjesztést a képviselt részvények 96,935 százaléka támogatta, 3,048 százaléka ellenezte, míg 0,017 százalék tartózkodott.
A közgyűlés emellett saját részvények vásárlására adott felhatalmazást a menedzsmentnek. A döntés szerint a következő 18 hónapban - árfolyam-karbantartási, illetve stratégiai céllal - vásárolhat az alaptőkén felüli vagyonból papírokat a Rába oly módon, hogy a saját részvények hányada nem kerülhet az összes részvény 15 százaléka fölé.Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
„Én itt már minden »hülyére« szavaztam. Értelmes, világlátott, anyagilag stabil helyzetben lévő embernek szerintem tilos politikai párt közelébe mennie itthon” – mondja a magyar „orr”. HVG-portré.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.