Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Nyereséggel zárta a második negyedévet a Chrysler amerikai autógyár az egy évvel korábbi veszteség után, amit akkor az állami támogatás utolsó részletének visszafizetése okozott. A Chrysler 436 millió dollár adózott eredményt ért el a június végével zárult három hónapban.
A tavalyi második negyedévet 370 millió dollár nettó veszteséggel zárta a cég, mivel az amerikai és a kanadai kormánytól kapott támogatás utolsó részletének törlesztése egyszeri rendkívüli tételként 551 millió dollárral terhelte meg mérlegét. A tétel leszámításával a Chrysler 181 millió dollár nettó nyereséget ért el a tavalyi második negyedévben.
Az idei második negyedévben a Chrysler forgalma 23 százalékkal 16,8 milliárd dollárra emelkedett éves szinten. Bevételének 75 százaléka az amerikai piacról származott, ezért az európai válság kevésbé befolyásolta a cég eredményét.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Mozikban a film, amely valóra váltotta Scarlett Johansson álmát. Neki már biztos jó, de jól jár-e mindenki más, aki nem Scarlett Johansson?
A Pentagon közölte, hogy világszerte felülvizsgálják az USA valamennyi szövetségesének szánt szállítmányokat.
Az énekes már bánja, hogy megbántotta a Fidesz szavazóit.
Bryan Christopher Kohbergert így várhatóan négyszeres életfogytig tartó börtönre ítélik a feltételes szabadlábra helyezés lehetősége nélkül.