Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
A SZÉP-kártyás pénzekkel kitömött szövetség szerezte meg a turizmus.com kiadóját.
Leköszön Szebeni Zsolt, a turizmus.com-ot működtető cég ügyvezető igazgatója, és a vállalatban lévő 50 százalékos tulajdonrészét is átadja – értesült a Media1.hu. A portál úgy tudja: Szebeni eddigi üzletrészét a Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány kapja meg.
Ez az a cég, amely egy kormányrendelet szerint az idei év eleje óta minden SZÉP kártyával végzett fizetés után megkapja a 3,6 százalékos jutalék felét.
A Turizmus Kft. 1993-ban jött létre. Az Opten adatai szerint tavaly 157 millió forint értékesítési árbevétel mellett 640 ezer forint nyereséget termelt.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Kedvező lehetőség a likviditás javítására feldolgozóipari vállalatok számára.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.
Interjúnkban szóba került a Négy esküvő és egy temetés és az Idétlen időkig is. És kiderült, melyik romantikus alakításáról áradozott a lánya, Margaret Qualley.
Ezek után bármi megtörténhet, mondta egy munkácsi férfi a HVG-nek.
Karol Nawrocki a szélerőművek telepítésének ügyében volt hajthatatlan.
A Kossuth-díjas színművész szívét is megműtötték.