Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
A rendőrség elutasított a Hernádi Zsolt ellen tett feljelentést. A Hernádi által „elrettentő példaként” használt fotók egyébként nem Magyarországon, hanem Mexikóban készültek.
A Mol elnök-vezérigazgatója a március 10-ei kormányinfón lobogtatott képeket benzinnel töltött nejlonzacskókról, amelyekkel azt akarta nyomatékosítani, hogy néhányan már ilyen módon tankolnak Magyarországon. Ez volt az a sajtótájékoztató, ahol bejelentették, hogy korlátozzák a fuvarozóknak az árstoppolt benzin tankolását, valamint rémhírterjesztés miatt eljárást indítanak, ha bárki pánikot kelt az ellátással kapcsolatban.
Szabó Szabolcs független országgyűlési képviselő fordult Polt Péterhez azzal a kérdéssel, hogy
A legfőbb ügyész a kérdést továbbította az illetékesekhez, de a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodája elutasította a feljelentést.
A Mol korábban már reagált a megjelent képre, miután kiderült, hogy azok Mexikóban készültek, és azt közölték, hogy rengeteg felvételt kaptak, és legnagyobb körültekintésük ellenére is bekerülhettek a kútjaik leterheltéségét mutató illusztrációk közé olyanok, amelyek nem Magyarországon készültek, emiatt elnézést kérnek.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Arra hivatkozott, hogy az új kormány szándéka a közmédia teljes átalakítása.