Mindenki tudja, hogy manipulatív a Fidesz módszere, de akkor mire jó a Voks 2025?
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Erwin Koeman múltheti szerződtetésekor felröppent az információ, amely szerint az új szövetségi kapitány segítői között ott lehet Mészöly Géza, a Vasas jelenlegi edzője is, aki megerősítette, tárgyalt a holland szakemberrel és az MLSZ-szel is.
A történtek hátteréről a Vasas futballcsapatának honlapja vasárnap kérdezte az angyalföldi piros-kékek szakvezetőjét.
"A hír igaz, a héten tárgyaltam a magyar válogatott élére frissen kinevezett holland szakemberrel, Erwin Koemannal" - kezdte Mészöly Géza. "Őt még az újpesti edzősködésem idején, Siófokon rendezett Feyenoord elleni edzőmérkőzés alkalmából tartott sajtótájékoztatón ismertem meg személyesen. Szakmai beszélgetést folytattunk egymással, amelyen valóban szóba került, hogy legyek a segítője a válogatott mellett. A Vasas számomra fontos, lényeges része az életemnek, és nagyon jól érzem magam itt, de Kisteleki István, az MLSZ elnöke, csak főállású edzőt foglalkoztat majd a kapitány mellett, ezért kizárt, hogy a két feladatot egyszerre végezhessem.
Mészöly Géza elmondta azt is, hogy szerződése az évad végén lejár a Vasasnál. "Mivel a folytatást illetően még nem tárgyaltunk, ezért meghallgattam az MLSZ-féle lehetőséget is. Az előzetes beszélgetések alapján, ha az MLSZ-hez szerződnék, akkor egyben az U-21-es válogatott kapitánya is lehetnék."
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.
Ma egy éve szűnt meg a kötelező akciózás, a kormány azonban nem tudta elengedni.
Visszaállt a háború kitörése előtti vámrendszer az EU és Ukrajna között.
Még mindig téma a szombati budapesti Pride a világsajtóban.
A szakértő szerint Európa vezetői végre ráébredtek a geopolitikai veszélyekre.