- A magyar férfi párbajtőr csapat simán lenyomta Kazahsztánt, majd még simábban Franciaországot, majd jöhetett a döntő Japán ellen, ahol 26-25-re nyertek!
- Magyarország férfi kézilabdacsapata 25-28-ra kikapott Dániától.
- Milák Kristóf megnyerte a százméteres pillangóúszás előfutamát, majd az esti elődöntőt is, Kós Hubert a negyedik helyen jutott az elődöntőbe, ahonnan már nem ment tovább. Milák 50:19-et úszott, ez közel van a táv világrekordjának számító 49:45-höz. Sebestyén Dalmának nem jött össze a középdöntő négyszáz vegyesen, ahogy Késely Ajnának sem nyolcszáz gyorson.
- Halász Bence bejutott a döntőbe a kalapácsvetők között, 76,9 métert dobott.
- A női vízilabdaválogatott 17-11-re legyőzte Kínát, ezzel már most biztos, hogy továbbjut a csoportjából.
Bajnok a magyar férfi párbajtőrcsapat, a női vízilabdázók a nyolcba jutottak, Milák a legjobb idővel a 100-as döntőben - élőben az olimpia pénteki napjáról
Megvan a második magyar olimpiai bajnoki cím, férfi párbajtőrben Siklósi Gergely, Nagy Dávid, Koch Máté és Andrásfi Tibor nyerték az olimpiát. Úszásban Milák Kristóf, kalapácsvetésben Halász Bence jutott döntőbe, a női vízilabdacsapat pedig már ott van a legjobb nyolc között.

Orbán Viktor reagált a Pride-ra, szerinte visszataszító és szégyenletes dolgok történtek
Karácsony Gergely: Egyetértek Orbán Viktorral, ilyen lenne az ország, ha nem ők kormányoznának
A rendőrség nem bírságolhatja meg a Pride résztvevőit az Ügyvédkör elnöke szerint
Még felszólítás sem hangzott el, semmilyen módon nem szankcionálhatók a résztvevők - állítja Horváth Lóránt ügyvéd.
Magyar Péter: Orbán Viktor meggyengült, már a rendőrség sem követi őt
A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
Karácsony Gergely tekintélyt szerzett, Magyar Péternek sikerült elkerülnie a fideszes kelepcét – csak egyetlen vesztese van a szombati napnak.
Orfűn már a visszatapsolás helyett is a "Mocskos Fidesz" zúg a koncerteken
Arcok a százezres tömegből – így látták a HVG fotósai minden idők legnagyobb Pride-menetét
Bayer Zsolt megmagyarázta, miért voltak sokan a Pride-on
Egy osztrák képviselő taxival jutott el a budapesti Pride-ra, mert a vonatuk lehalt félúton
Budapest, Parade, Orban - a külföldi lapok a magyarokról írnak, akik megmutatták
Budapest erős jelzést küldött a hatalomnak – így értékelik a világsajtóban a Pride eseményeit.