A Sony kreatívjai eddig nem nagyon találták el a nemsokára megjelenő, ingyen játszható (F2P) MMO, a Planetside 2 bemutató mozijait. Nem voltak rosszak az előzetesek, de valahogy egyikből sem „jött át”, hogy mitől is lesz jó csapattársainkkal együtt, a földön és levegőben harcolni. A legújabb trailer azonban elég epikus lett, kiválóan bemutatja mitől is esélyes a játék arra, hogy újabb ezer- és ezer órákat szippantson be az MMO-rajongók szabadidejéből. Ha megtetszett a játék, akkor hajrá – a bétatesztre még mindig lehet jelentkezni.
Planetside 2 trailer
A Sony kreatívjai eddig nem nagyon találták el a nemsokára megjelenő, ingyen játszható (F2P) MMO, a Planetside 2...
Jövő hét elején melegebb lesz Magyarországon, mint korábban valaha
Helyettes államtitkár lesz Szántó Dávid, az egykori sportriporter
Megjött a forróság, és az emberek elkezdtek ész nélkül locsolni – így látja a vizes szakma a lakossági vízhiányt
Vidéki prókátor: Hiába állítja, nincs joga Orbán Viktor letartóztatását indítványoznia az ukrán pénzszállítók védőjének
Török Gábor nyilvánosan jelzi Magyar Péternek: határátlépés történik
A milliárdos villába költöztetett Corvin-láncos elitklubnak fontos kérdésekben kellene megszólalnia, de évek óta hallgat
Skrabski Fruzsina ráébredése: „Minket átvert a Fidesz”
Magyar: Nem lesznek megszorítások az euróért, Kármán: Augusztus végéig benyújtjuk a költségvetést
37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium
Újra tartalékos katona lett Ruszin-Szendi Romulusz
Egy fejbe lőtt férfi holttestét találták meg a Balatonban
Áll a bál az uruguayi válogatottnál, játékosai szálltak vitába a kapitánnyal
Felidegesítették az újságírók Pochettinót: Úgy látom, emlékeztetnem kell mindenkit, hogy megnyertük a csoportot
Hiába világszínvonalú a tudomány, Európa egyre gyengébb ott, ahol ebből pénz lesz
Spiegel: 100 ezres leépítés jöhet a Volkswagennél
Medián: Háromnegyedes támogatottsága van itthon az euró bevezetésének
A Tisza szavazói közt már szinte alig találni ellenzőt.