Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

"Most volt egy becsapódás és a fejem felett zümmögnek a drónok" - Földes András jelenti a háborús övezetté vált Bejrútból

Ki lehet menni az utcára? Van menekülés a rakéták elől? Kiküldött tudósítónk válaszol kérdéseinkre a folyamatos izraeli légitámadás alatt álló Bejrútból.

A HVG riportere, Földes András Libanonban forgat a következő napokban, és folyamatosan beszámol az izraeli ostrom alatt álló Bejrútból. A vasárnap délutáni helyzetről élő videós bejelentkezésben tudhatnak meg részleteket:

Kollégánk legutóbbi bejelentkezésében egy brutális légicsapást videózott, ezt itt nézhetik meg:

Ilyen volt, amikor Izrael lángba borította Bejrútot szombat este – Földes András videója

Földes András a helyszínen vette videóra a brutális támadást. Először drónok jöttek, aztán rakéták, majd bombázók. Ez volt a sűrűn lakott város eddigi leghevesebb ostroma.

Arról pedig, hogy a Hezbollah milyen helyzetben van az izraeli csipogós támadás után, ebben a cikkükben olvashatnak bővebben:

A Moszad-kémek beépülése miatt komoly elhárítási válságba került a Hezbollah és Irán

Bizalmatlansági válsággá nőtt a Hezbollah és Irán felső vezetésében az izraeli kémszervezetek mély beépülése, amelyet az utóbbi hetekben-hónapokban számos célzott támadás is bizonyított.

Míg Magyar Péter ígérget, Orbán Viktor osztogat és fenyeget

Míg Magyar Péter ígérget, Orbán Viktor osztogat és fenyeget

Kormányzóképes erőként igyekezett látni és láttatni magát hétvégi, nagykanizsai kongresszusán a Tisza Párt, amelynek már a választási programja is körvonalazódik. A kormány sem tétlen azonban, friss ígéreteivel pedig nyilvánvalóan a választási eredmény befolyásolása a cél.