Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Ángyán József volt vidékfejlesztési államtitkár az ATV No Comment című műsorában kamerák előtt mondott példákat olyan visszásságokra, amiért végül lemondott.
A január 29-én nagy botrányok közepette távozott vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár, Ángyán József továbbra is kipakol – legalább is ez derül ki abból a videóból, amely az ATV műsorából a YouTube-ra is felkerült.
"Azért kérdezek vehemensebben, mert ki kell állni az emberek elé, és el kell mondani, hogy ki kapta a földet és miért. Meg kell mondani!" – mondja emelt hangon a kamerába Ángyán, egy picivel később pedig azt, hogy "Elveszítjük a vidéket! És ez már nem beszélgetés kérdése ..." – mondta Ángyán. A Vidékfejlesztési Minisztérium volt parlamenti államtitkáráról agrárberkekben úgy tartják, hogy szélsőségesen kisbirtokpárti, és ezért lett sokak számára kellemetlen figura. Miután mellőle sorra váltották le, illetve távolították el a saját embereit, ezt megelégelve január végén lemondott.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Kedvező lehetőség a likviditás javítására feldolgozóipari vállalatok számára.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.
A politológus szerint az sem kizárt, hogy Orbán Viktorból egy ponton köztársasági elnököt csinálnak. Kéri Lászlóval Kacskovics Mihály Béla beszélgetett a Tiszáról, lehetséges buktatókról, Fideszről, kispártokról, lejáratásról.
A HVG tudósítója az oroszok által rakétával megsemmisített üzem mellől jelentkezett be.
A hajó bérleti díja egy hétre több mint egymillió forint.
Ókovács Szilveszter szerint az éneklés bizonytalan volt, számos hanghibát is felfedezett.