Szünetel a kompközlekedés szerdától Mohács és Újmohács között az erősödő dunai jégzajlás miatt. A Mohácsi Városgazdálkodási és Révhajózási Kft. közleményben tudatta, hogy az átkelés biztonsága érdekében a forgalmat már kedden korlátozták: a járművek nem félóránként, hanem óránként indulnak a városi oldalról. Hozzátették, az utasokat 7 és 17 óra között kishajó szállítja a jégzajlás mértékétől és a határkikötő forgalmától függően. Az éjszakai kishajójáratokat bizonytalan időre leállították.
Szerdán leáll a mohácsi komp
Szünetel a dunai kompközlekedés szerdától Mohácsnál.
Rejtélyes fekete Ferrari állt a korrupciós botrányban érintett Hungast-tulajdonos cég parkolóhelyén
Egy nagyjából 140 millió forintos sportkocsi parkolt múlt hétfőn és az azt megelőző napokban is a Hungast-csoport tulajdonosának, az OrganX Zrt.-nek a parkolóhelyén.