Segélyvonattal kellett eltolni az úgynevezett Deák kihúzóba egy Astoriánál meghibásodott új tipusú Alstom-metrószerelvényt – írja az Index, emiatt forgalmi zavar van a Déli pályaudvar irányába a 2-es vonalon.

MTI / Máthé Zoltán
Elromlott egy Alstom-metrószerelvény az Astoriánál – írja az Index a Metróért Egyesület Facebook-bejegyzésére hivatkozva.
Segélyvonattal kellett eltolni az úgynevezett Deák kihúzóba egy Astoriánál meghibásodott új tipusú Alstom-metrószerelvényt – írja az Index, emiatt forgalmi zavar van a Déli pályaudvar irányába a 2-es vonalon.

Visszatalálhat-e a V4 Havel, Wałęsa és Göncz eredeti Európa-víziójához, vagy megmarad a „kompország” politikai örökségének?
A miniszterelnök bejelentette, hogy pártja javaslatot nyújt be a köztársasági elnöki juttatások módosításáról.
A pisiszünet szürke zóna a munkajogban. Az egészséghez való általános jog hatálya alatt a dolgozó nem tiltható el a mosdóhasználattól.