A Mátyás király utcai balesetben megsérült teherautóból a tűzoltók eltávolították az üzemanyagot.
Kisteherautó hajtott be egy tarnamérai ház kertjébe
Hárman megsérültek, amikor letért egy üzemanyagot szállító kisteherautó az útról és egy ház kertjében kötött ki, majd ott az oldalára borult Tarnamérán csütörtökön kora este - közölték a katasztrófavédelemtől.