Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Moszkva mindent megad, hogy minél több orosz reaktor épüljön a világban. Ez a legjobb módszer a politikai befolyásszerzésre.
Két neves civil szakértő sem érti, miként szállíthat vezérlőberendezéseket épülő orosz atomerőművekhez, így Pakshoz a Simens, hiszen a Paks II-t építő Roszatom orosz, tehát "belekeveredett" az ukrajnai háborúba.
A Frankfurter Rundschauban megjelent vendégkommentárban Vlagyimir Szlivjak, alternatív Nobel-díjas, az orosz Ecodefence Csoport alapítója, valamint Sebastian Röttgers, a német „Urgewald” NGO energiaügyi kampányfőnöke Magyarországot hozza fel a legjobb példaként a német cég kétkulacsosságára.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A világ legnagyobb húsipari cége, a brazil JBS a New York-i tőzsdére lépett, hogy finanszírozza a további növekedését. A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.
Néhány szón, gesztuson múlt 1990-ben, hogy nem borította el Erdélyt az erőszak.