A határátkelő előtt 20-22 kilométeres kamionsor torlódott fel, a 42-es úton kaotikus közlekedési viszonyok alakultak ki Berettyóújfalu és a határátkelő között. Romániába óránként csak néhány kamiont engednek át - mondta Kelemen Éva, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. A rendőrség egyúttal arra hívta fel a teherjárművel közlekedők figyelmét, hogy aki teheti, Nagylaknál lépjen át Romániába.
Több órás türelemjáték a kamionosoknak Ártándnál
Több órát kell várakozniuk a teherjárműveknek az ártándi határátkelő kilépő oldalán, miután a román hatóságok szerdán megszigorították a belépni szándékozók ellenőrzését - közölte a rendőrség az MTI-vel.
A magyar sztárriporter, akinek papírja van Castro barátságáról – Horvát János a NER és Kádár cenzúrájáról, a celebségről és a pókerről
Több településen van vízkorlátozás, és a számuk csak nőhet – itt a lista
Nem csak az agyvizünk forr fel, szaunává vált a Balaton és a Velencei-tó is
A hőkupola a növényeket is megviseli – így védjük meg őket a perzselő forróságban
Vasárnap esti káosz az M7-esen, baleset Budapest felé
Magyar Péter újabb figyelmeztetést küldött a vagyonkezelő alapítványoknak
Új elnök a Momentum élén
A Tisza ellenzéke lesznek – ígéri.
Megtiltották, hogy kimondják az NFI-ben Nagy Ervin nevét - bosszúhadjárat helyett útilaput ígér az új államtitkár
A konyha királyától a csokis Mesesajtig, lehetetlen ízesítőktől a mágikus gombákig - könyvajánló
Kiégett egy autó az M7-esen: az aszfalt is megolvadt
Kihúzták a hatos lottó számait, volt telitalálat is
Tíz éve nem volt ilyen, mint most.