Az M3-as főváros felé vezető oldalán, a 19-es kilométernél tört ketté a szél egy hatalmas reklámtáblát.
A szerkezet esetlegesen tovább aprózódó részei a közeli épület lakóit és az autópályán közlekedőket is veszélyezteték, ezért a tűzoltók nekiláttak a tábla teljes feldarabolásának. A reklámtábla szétvágását érdeklődve figyelik az arra haladók.