Meghalt Kovács Attila, az egyik legismertebb magyar ingatlancég alapítója
Az elismert ingatlanfejlesztő 51 éves volt.
Az elismert ingatlanfejlesztő 51 éves volt.
A Népszava úgy tudja, helyettese kapta meg Kovács Attila pozícióját.
Különös hely Maastricht. Az év nagyjából 355 napján csendben zajlik az élet Hollandia mindössze 19. legnagyobb településén, minden márciusban azonban tíz napra felbolydul a város. A helyi reptér megtelik magángépekkel, limuzinok és taxik hosszú sora érkezik a MECC-hez (Maastricht Exhibition and Congress Centre), a hotelszobák már hónapokkal korábban elfogynak erre az időszakra, az éttermekben pedig képtelenség szabad asztalt találni. Szinte moccanni sem lehet a városban, még a legkisebb sörözőkben is világhírű gyűjtőkbe és legendás műkereskedőkbe botlik az ember. Az amúgy mindössze 120 ezres városba 70 ezer vendég érkezik, mindannyian egyetlen céllal: hogy részt vegyenek a TEFAF vásáron.
Az MNB-székházzá lett Eiffel Palace eladásán keresett milliárdokat Máltára vitte az ingatlanfejlesztő Kovács Attila, akinek cégei a fővárosi piac meghatározó szereplői lettek.
Egy miskolci családi házban Európa-bajnok cipőket készít a cipőjavítóként indult mester, a legolcsóbb lábbeli is 120 ezer forintot kóstál. Kézzel, a létező leghagyományosabb technológiával készítenek olyan egyedi, méretre szabott cipőket, amilyenek csak a legmenőbb olasz, német és francia műhelyekből jönnek ki. A vállalkozás jó hírét a gazdag és híres kuncsaftok, például Sir Roger Moore, avagy a 007-es ügynök is viszi a világba. A minőség beválni látszik, "pillanatokon belül 250 milliós fejlesztési projektbe" kezdenek Miskolcon.
Kovács Attila és Gasparics Fanni egyaránt ezüstérmes lett a jégkorongozók egyéni ügyességi versenyszámában az Innsbruckban zajló, első ifjúsági téli olimpián, ezzel a magyar csapat megszerezte első érmeit az eseményen.