MTI / hvg.hu Sport

Eldőlt Albon sorsa a Red Bullnál

A 2020-as világbajnoki idényben is a mostani versenyzőpárosaival áll majd rajthoz a Formula–1-ben a Red Bull és a Toro Rosso istálló.

Vándor Éva Autó

Egyszerre idegesítő és imádni való ez a srác

Max Verstappen hihetetlen csodákra és elképesztő butaságokra is képes a pályán. A Hungaroringen jártunk utána annak, miként halad a tanulással a Red Bull 19 éves versenyzője.

MTI Élet+Stílus

Tőlük őrült meg Budapest belvárosa - és jönnek vasárnap is

Pete McLeod volt a leggyorsabb a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti futamának szombati időmérő edzésén. A kanadai pilóta mögött az összetett pontversenyben vezető japán Muroja Josihide végzett a második, míg a cseh Petr Kopfstein a harmadik helyen. A vasárnap 14 órakor kezdődő futamon a 14 résztvevő egyenes kieséses rendszerben versenyez egymással. A legjobb négy versenyére 16.30-kor kerül sor a Duna Margit-híd és Lánchíd közötti szakaszán.

hvg.hu Autó

A Formula-1 bemutatja: Egy csavar élete

A Red Bull Racing által közzétett videó részletesen bemutatja, hogy mennyi munkával jár egy apró alkatrész megtervezése, legyártása és tesztelése mielőtt bekerül a versenyautóba. Felmerül a kérdés, vajon mennyi munkaóra mehet el egy komplikáltabb alkatrésszel?!

MTI/AFP Autó

Kiszállhat a Red Bull a Forma 1-ből

Amennyiben nem sikerül versenyképes motorbeszállítót szereznie a Forma 1-es csapatnak, kiszállhatnak a versenysorozatból - nyilatkozta a csapat egyik tanácsadója.

Vettel bízik abban, hogy csoda történik Schumacherrel

A sorozatban négy Forma-1-es világbajnoki címet nyert Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája bízik abban, hogy csoda történik, és a hétszeres vb-győztes Michael Schumacher felébred a mesterséges kómából, amelyben december 29-i síbalesete óta fekszik.

Vettel indul az élről Koreában

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája indul majd az élről a vasárnapi Forma-1-es Koreai Nagydíjon, mivel megnyerte a szombati időmérő edzést.

hvg.hu Karrier

Hatalmas bónuszt kapnak a Red Bull munkatársai

Dietrich Mateschitz a 2010-es és a 2011-es szezonhoz hasonlóan idén sem lesz fukar a Red Bull Racing dolgozóival, akik között egy nagyobb összeget oszt szét - írja az f1-live.hu a Telegraph értesüléseire hivatkozva.

hvg.hu Sport

Webber nyerte a Monacói Nagydíjat

A hatodik idei Forma-1-es futamon a hatodik győztest avatták: a Red Bull ausztrál pilótája, Mark Webber nyert Nico Rosberg és Fernando Alonso előtt. Összesítésben most Alonso vezet.

1 2 3 4 5
830 lóerős lett a legújabb Aston Martin

Leváltották a Kisalföld főszerkesztőjét

Marabu FékNyúz: Haveri gesztus

Budapesten nyit irodát a Türk Tanács, és egy rakás kedvezményt kapnak

Az Interpol segítségével lett meg az M5-ösön lövöldöző román álrendőr

Nem mindenkinek jön be, hogy szórakozni is lehet Rijadban: előadás közben késeltek meg három művészt

A Jobbik is végrehajtást indít a Pesti Srácok ellen

Hatalmas vihar volt a horvát tengerparton, városokat öntött el a víz

Szaúd-Arábiában terrorizmusért elítéltek 38 embert

Spanyolország után a briteket vette célba az egyik legnagyobb magyar ingatlancég