Magzatkárosító, az akkugyártásban használt oldószert találtak egy komáromi víztározóban
Gyanús halpusztulás miatt vettek mintát civilek a komáromi ipari park víztározójából, NMP-t mutattak ki benne. Az ipari park tározójából a Dunába szoktak vizet átemelni. A Greenpeace a szennyezés teljes körű kivizsgálását sürgeti.