#Biofilter Zrt.

Összeveszett a Mohu egy piaci céggel, az éttermek meg csak vakarják a fejüket

Vita alakult ki azon, hogy vajon a hulladékkoncesszió részét képezi-e az a használt sütőolaj, amiben rántott hús is sült az éttermekben. A Mohu szerint minden megy tovább a régiben, de az egyik legrégebbi erre szakosodott cég, a Biofilter Zrt. szerint ez a fajta olaj kikerül a koncesszió alól. Utóbbi érveit több minisztérium és a Nébih állásfoglalása is megerősíti. Az éttermek pedig kétszer is meggondolják, hogy mit mondjanak arról, mit sütöttek az olajban, és hogy kivel szerződjenek, mert vagy a hulladékgazdálkodási hivatallal, vagy a Nébihhel gyűlhet meg a bajuk.





Hogy ne a lefolyóban landoljon: mit lehet kezdeni a használt étolajjal?

Magyarországon is egyre több helyen lehet leadni a használt, fáradt sütőolajat, ám a gyűjtőpontok lefedettsége messze van az ideálistól. Pedig nem kéne, hogy ez ekkora macera legyen: a társasházak sokszor nem tudják, hogy közösen gyűjthetnék és ingyen elszállíttathatnák a háztartások által termelt használt olajat. Ráadásul a krumplisütés után visszamaradt olajat 100 százalékban újra lehet hasznosítani.


Évente ötvenezer forintnyi élelmiszert dobunk ki a kukába

Rengeteg élelmiszer kerül a szemétbe, és a hulladék több mint feléért a háztartások felelősek. Mindez nemcsak gazdaságnak jelent számottevő kiesést, de a klímaváltozást is befolyásolja, hiszen a maradékok megsemmisítése környezetszennyező és költséges, a készétel-adományozás pedig a gyakorlatban komoly nehézségekbe ütközik.