Szeretettel Erdélyből: Egyre súlyosabb probléma a boomerek gyógyszerfüggősége
Az 1940 után születettek nemzedéke sok mindent átélt kontinensszerte. Szorongásaikra, testi-lelki bajaikra keresnek orvosságot, az egészségügy pedig sok esetben partner az ilyen típusú problémakezelésben.