#Esztergom





Elévülés miatt felmentették Meggyes Tamást

Első fokon, nem jogerősen felmentették a hűtlen kezelés vádja alól Meggyes Tamás volt esztergomi fideszes polgármestert és több társát elévülés miatt. Az elsőrendű vádlottat pénzbüntetésre ítélték.