Válság idején is jól kaszáltak a felsővezetők Amerikában
Amerikai szakszervezeti felmérés szerint tavaly, amikor már az állam már pénzsegélyekkel támogatott vállalatokat és tömegével küldtek el dolgozókat, a cégek első számú vállalati vezetőinek nagyobb része még fizetésemeléssel nyugtázhatta az esztendőt, és nem fizetésének csökkenésével.