Debrecen népességét viszi el évente a malária Indiában
Kétszázezernél több embert - Debrecen lakosságának megfelelő populációt - öl meg Indiában a malária évente, ez 13-szorosa az Egészségügyi Világszervezet eddigi becslésének - közölték kanadai kutatók a The Lancet című brit orvosi folyóiratban csütörtökön közzétett tanulmányukban.