A Közgyűlés elfogadta Karácsony Gergely javaslatát: hivatalos, hogy a kormány nélkül nem tudják kifizetni a számláikat
A Tisza Párt nélkül szavaztak a fővárosi képviselők arról, belemennek-e a kormány játékába és kimondják-e, amit már korábban is: hogy segítségre van szükségük ahhoz, hogy fizetőképesek maradjanak. A képviselők leszavazták a Fidesz javaslatát arról, hogy kijelentsék, januártól fizetésképtelenek lesznek.