Mandur László: pártállami rendszert hoztak létre
Szalai Annamária elnökletével a médiahatóság azt csinálhat, amit akar, a közmédiumokat már elfoglalták, de letérdepeltethetik a független média szereplőit is – nyilatkozta Mandur László szocialista politikus a hvg.hu-nak