Az MSZP feljelenti az MVM-vezért
Feljelentést tesz az MSZP Demokrácia Központja a Magyar Villamos Művek Zrt. (MVM) elnök-vezérigazgatója ellen, mert álláspontja szerint Baji Csaba felesége többször is jogtalanul használta a cég szolgálati autóját - jelentette be kedden sajtótájékoztatón Legény Zsolt, a központ vezetője.