Építsen ön is ilyen garázst, sosem találják meg az autótolvajok – videó
A tulajdonos valószínűleg bűvész lehet(ett), mert a végeredményt látva igencsak ért a megtévesztéshez.
A tulajdonos valószínűleg bűvész lehet(ett), mert a végeredményt látva igencsak ért a megtévesztéshez.
Hogyan értékelik az angliai magyarok a brit választás eredményét - kérdeztük kint élő olvasóinktól. Íme a Londonban élő Tamás Zoltán válasza.
A norvég kormány megbízásából készült, kicsit didaktikus, de nagyon megható rövidfilm az átmeneti nevelőszülőséget népszerűsíti. „A megoldás gyakran közelebb van, mint gondolná” – írják ki a néhány napja megjelent és azóta több mint 120 milliós nézettséget elért klip végére. És ez nem csak Norvégiában igaz.
A BBC tudósítója, Victoria Derbyshire egy tweetsorozatban a gyereknek is felfogható példával magyarázza, mit jelent a patthelyzet a politikában.
A Munkáspártnak kedvező brit választási eredményt egy elbénázott pacsival próbálta ünnepelni Jeremy Corbyn.
Most, hogy vége a tanévnek, Trump felesége és fia is átköltözik Washingtonba.
Szereztünk egyet az IKEA új szatyrából, és Nagy Feró jutott róla eszünkbe.
A rossz hírt egy kemény beszólás követte.
Nem számol már Diego Costával az angol bajnok Chelsea menedzsere. Antonio Conte ezt állítólag szöveges üzenetben közölte a játékossal.
Az Instagramot sokan napi szinten használják, a Windows 95 viszont már csak sokak emlékezetében van meg. Na de mi lett volna, ha 1995-ben már létezik az Instagram?
Fair play-bajnokságot rendezett volna a budapesti Kossuth téren az Oltalom Sportegyesület, de nem kapott erre engedélyt, így a rendezvényt demonstrációként tartotta meg. Azt mutatta be ezzel, hogy minden játékot, így a politikát is csak szabályosan, megvesztegethetetlen bírókkal lehetne játszani, ami a civiltörvénnyel történik, arra nem mondható, hogy a fair play szabályai szerint zajlik.
A lólengés londoni olimpiai bajnoka a pihenője alatt szedte fel a plusz kilókat.
És ez nem feltétlenül használ a nemek közötti egyenlőségért zajló küzdelemben.
Abdalla Al Omari szíriai festőművész 2012-ben menekült el Damaszkuszból, ma Belgiumban él, menekültstátusszal. Legújabb, Sebezhetőség című projektje a világ legnagyobb hatalmú vezetőit ábrázolja elesettnek, menekülőnek, mások segítségére szorulónak. Festményeit az Al Jazeera mutatta be.
A Fidesz alelnöke kedden is példásan végezte munkáját, és fáradhatatlanul kereste a bizonyítékokat Soros György ellen. Éles elméjének, kiváló lexikális tudásának és higgadt gondolkodásának köszönhetően kiszúrta például azt, hogy a magyar kormányra támadó milliárdos üzletember rászabadította a médiamunkásait Tusványosra és az ott élő medvékre. Németh Szilárd nemcsak felhívta a figyelmet az aljas támadásra, hanem azt is egyértelművé tette, hogy "je suis medve".
A bántalmazás nem ott kezdődik, hogy elcsattan egy pofon. De akkor hol?
Persze nem egész estés koncertet adott, és nem is a Für Elise-t játszotta el.