Eltörölte a szerb kormány a Gazprom olajbehozatali monopoljogát
A szerb kormány 2011 elején eltörli az orosz tulajdonú Gazprom olajbehozatali jogát, és engedélyezi az üzemanyagok szabad árazását - nyilatkozta Petar Skundric szerb energiaügyi miniszter.