Együttműködik a rendőrség a médiahatósággal
Együttműködési megállapodást írt alá a kiskorúakra veszélyes káros információs tartalmak visszaszorítása érdekében kedden Hatala József rendőr altábornagy, országos rendőrfőkapitány és Szalai Annamária, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) elnöke - közölte az NMHH szóvivői Irodája.