Laár András nem adja Gallának a Karinthy-gyűrűt, de van egy új javaslata
„Nem tartom jogosnak azt az igényedet, hogy kizárólag magadnak követeld a Gyűrűt” – írta Laár András Galla Miklósnak. Folytatódik a Gyűrük urába oltott Besenyő-család-dráma.
„Nem tartom jogosnak azt az igényedet, hogy kizárólag magadnak követeld a Gyűrűt” – írta Laár András Galla Miklósnak. Folytatódik a Gyűrük urába oltott Besenyő-család-dráma.
A Zozotown e-kereskedelmi vállalat tulajdonosa csatlakozott az űrhódító milliárdosokhoz.
Pápai áldást az interneten keresztül, néhány adat megadásával, 18 euróért lehet igényelni Őszentségétől.
A rendező arra reagált, hogy a kormány által elfoglalt Színház- és Filmművészeti Egyetem szellemiségét továbbvivő műhely árveréssel próbálná megszerezni a működéséhez szükséges összeget.
Schwechtje Mihály valós események alapján írt, Gina című drámájában a vidéki kisváros vízilabdásai követnek el abúzust droggal és a személyiségi jogokkal visszaélve. A hatalmi mámor uralta környezet felelőssége nyilvánvaló a Tesla Labor előadásán.
A korábban a Vígszínházat a járványkezelés miatt számonkérő színész ezúttal egy színésznő megalázásáról írt. A színház igazgatója szerint mindenki ismeri a színház etikai kódexét, mégsem tett bejelentést senki.
Wunderlich József a Facebookra írt posztban kérte számon a Vígszínház vezetését, amiért nem végeznek rendszeres Covid-teszteket a színészeken, neki magának pedig a covidos családja mellől a karantén lejárta után együtt kellett a színpadra állnia idős színészekkel. Rudolf Péter igazgató minderről azt mondja: az állam és az orvosok által biztonságosnak ítélt protokollt követik, sőt néha még annál szigorúbban is járnak el, noha 97 százalékos náluk az átoltottság.
Életének 85. évében elhunyt Csűrös Karola színésznő, érdemes művész – tudatta a Madách Színház.
Az Újszínház igazgatója a Mandinernek adott interjújában forradalomról beszélt, továbbá arról, hogy a magyarok szeretik a magyarokat - kivéve persze a hazaárulókat.
Harminchárom éve játsszák, ráadásul folyamatosan teltházzal A padlás című mesemusicalt a Vígszínházban: november 20-án lesz a darab ezredik előadása a Szent István körúton, de az elmúlt évtizedekben szinte az ország összes színháza is a műsorára tűzte a darabot. A zeneszerzővel, Presser Gáborral és az egyik szövegíróval, Sztevanovity Dusánnal beszélgettünk a darab születésének nehéz körülményeiről, arról, miért fújták le a londoni premiert, miért nem valósult még meg a Broadway-bemutató, de kiderült az is, benne van-e a darabban az előző rendszer lehelete.
A Durica Katarina nagysikerű regényéből készült darab három női főszereplő szemszögéből mutatja be a Dunaszerdahelyet az 1990-es években uraló maffiákat.
Továbbra is vizsgálat zajlik azzal kapcsolatban, hogy több áldozat állítása szerint a Budapesti Operettszínház igazgatója eltussolta a zaklatási ügyeket. Újabb részletek derültek ki az ügy kivizsgálásáról.
A főigazgató azt mondta: szereti a magyar kultúrát, és minden, ami jobbá teszi, az számára öröm.
Magánéleti okai vannak annak, hogy a főigazgató nem jár színházba, ezzel a problémával viszont nem fordul pszichológushoz, mert "nem ért egyet azzal, hogy minden nyomorúságunkkal pszichológushoz szaladjunk".