Elmeszelte az Aldit az EU Bírósága, mert trükkösen akciózott Németországban
Az áruházlánc azért emelt árakat, hogy később nagyobbnak tűnjenek az árengedmények.
Az áruházlánc azért emelt árakat, hogy később nagyobbnak tűnjenek az árengedmények.
Sokan VPN-t használnak a YouTube Prémiumra történő előfizetés során, így elhitetve a rendszerrel, hogy egy másik országban tartózkodnak – ahol olcsóbb a csomag. A jelek szerint a Google elkezdett leszámolni ezzel.
Összebeszélhetett partnereivel a Gazdasági Versenyhivatal gyanúja szerint a Kubut, a Topjoyt, az Apentát és a Nestea-t forgalmazó hazai cég. Ennek nyomán az üdítőket mesterségesen magas áron adhatták többek között az Aldiban, a CBA-ban, a COOP-ban és a Tescóban. A hatóság eljárást indított, a napokban összehangolt rajtaütéseket hajtottak végre az érintetteknél.
A férfi kétmillió forintot spórolt meg illegálisan – miközben a bíróság éppen elítélte korábbi csalásai miatt.
December eleje óta a kínaiak szerint közel 60 ezer ember halt bele a vírusfertőzésbe, míg korábban azt állították, hogy a járvány a kitörése óta mindössze 5000 áldozatot szedett.
Az amerikai–román–magyar állampolgárságú férfit a bíróság vagyonelkobzásra és pénzbüntetésre is ítélte.
A csepeli intézmény úgy kap támogatást ingatlanvásárlásra, hogy közben a kormányhivatal is vizsgálja a működését.
A lakástakarékos konstrukcióban gyűjtők háromnegyede nem tudja, mibe fektesse majd a pénzét, a lakásfinanszírozási bizonytalanságok pedig a válság utáni óvatosság elillanásával párosulnak. Az államilag támogatott lakástakarék-pénztárak (ltp-k) hiányában sokan el sem kezdenek takarékoskodni, és az önrész összegyűjtése helyett inkább a személyi kölcsönök felé fordulnak.
Eddig hétszáz háztartásból érkezett panasz a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz (NFH) a rezsicsökkentés témájában, egyelőre egyik energiacéget sem kapták rajta díjtrükközésen – írta keddi számában a Népszabadság.