Őrizetbe vették a vádlottal szexelő, vesztegetésen ért exügyészt
Őrizetbe vették Varga Gergely volt kerületi ügyészségi ügyészt hétfő délután hivatalos személy által kötelességszegéssel elkövetett vesztegetés bűntette miatt - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség hétfő este az MTI-vel.