Kajdi Csaba halálközeli élményéről mesélt

A klinikai halál állapotába került gyerekként, lemondtak róla az orvosok.

  • HVG

Kajdi Csaba volt a vendég Kadarkai Endre műsorában, a Hallgatlak – jótanácsok az élethez című podcastban. A beszélgetést a Blikk szemlézte.

A Cylaként is ismert influenszer felidézte gyerekkori élményét, amikor egy baleset következtében életveszélyes állapotban került kórházba. Elmondása szerint lezuhant egy meggyfáról, és szétrobbant a veséje, de csak később állapították meg a valós problémát, miután már beállt a klinikai halál állapota. Az orvosok gyakorlatilag lemondtak róla, és ezt közölték is az édesanyjával.

Azt mondta az orvos, hogy asszonyom, mi mindent megtettünk, amit orvosilag lehet, ezenkívül a Jóistenre bízzuk a dolgot, ő dönti el, hogy mi lesz. És akkor egyik percről a másikra helyreállt a vérnyomásom

– mesélte Kajdi.

„Igenis, a Győzikének is jár!” – Kajdi Csaba kommentálta, hogy Rubint Réka Ezüst Érdemkeresztet kapott

Az influenszer Kiszel Tündét és saját magát is hiányolta a kitüntettek közül.

Hozzászólások