A Lidl után a Rossmann is karácsonyi boltzárat jelentett be
Ők sem nyitnak ki december 24-én.
Ők sem nyitnak ki december 24-én.
A lap kalkulációja szerint a 35 éves koncessziós időszak alatt jöhet össze ennyi nyereség az MKIF Zrt.-nek.
Az egyikük fiktív számlák alapján fizethetett ki a saját cégének több mint 5 millió forintot, a másikuk 60 millió forintot emelhetett le a szakszervezet számlájáról, aminek egy részét eljátszotta online szerencsejátékon.
A genovai ügyészség jelentette be azt, hogy a Booking szállásportál üzemeltetője 94 millió eurót hajlandó fizetni azért, hogy a cég az olaszországi áfapert peren kívül rendezzék. Eredetileg több mint 150 millió eurós tartozást állapítottak meg az olasz hatóságok.
A BKK térképre is tette a fejlesztéseket.
Nem Nepál az első ország, ahol így döntenek.
Interjút adott az Indexnek Lélfai Koppány, aki az ismert felcsúti exgázszerelő cégcsoportját vezeti. A beszélgetésből kiderül, hogy elégedett, a csoport sikeres, stabil, és most már konszolidálódik, az "erőteljes expanziós időszak" lezárult. Nem sokkal később már arról beszélt, hogy azért több irányban is terjeszkednének tovább. Konkrétumokról nem esett szó.
Nem ez az első alkalom, hogy az orosz vezetés a Google-t támadja.
A hazai piac 60 százalékát ellátó vállalat 93 év után fejezi be tevékenységét. Bige szerint a kormány által nyáron kivetett, új adók rájuk nézve diszkriminatívak, és azok miatt annyira nagy veszteséggel kellene termelniük, hogy azt áremelésekkel már nem tudnák áthárítani a vásárlókra.
Közzétette friss számait a pénzintézet.
Továbbra sem tetszik a jegybanknak, hogy a Revolut hazai ügyfelei nem tudják itthon rendezni jogvitáikat és a magyar betétbiztosítási védelem sem terjed ki a Revolut Banknál tartott betéteikre.
Úgy vélik, ezzel a lépéssel 400 milliárd forinttal is nőhet a cégcsoport értéke.
A nagy költekezés közben érdemes odafigyelni, hiszen a nem tisztességes kereskedők is ugyanúgy készülnek a pénzszórásra.
Több évtizednyi működés után ez volt a legjobb lépés a tulajdonos szerint.
Kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a mienk! – mondhatnák az oroszok.
A toronyról viszont szakértői jelentés állítja, hogy „építészeti és ipartörténeti szempontból a 20. század közepi építészet szerény példája. Fenntartása nem indokolt.”
Technikai hiba volt a ludas.
Decembertől a már meglévő előfizetőknek is többet kell fizetniük a szolgáltatásért.
Tönkrement az ünnepelt coworking-szolgáltató, a WeWork, amelyet egykor a világ legértékesebb startup vállalkozásai között jegyeztek. A cég csődje hallatán sokan teszik fel a kérdést: mindez az iparág végét is jelenti? A Deutsche Welle riportja.