Sajátmárkás termékeket hívott vissza a Tesco
Nem jelölt allergén van a szeletekben.
Nem csak Magyarországon, szinte mindenhol mérsékelte a gyártó az árakat.
Hét százalékkal, 8,3 millióra csökkent az eladott autóik száma tavaly, elsősorban a kínai Covid-helyzet és az ukrajnai háború beszállítói nehézségei miatt.
Minden harmadik munkáltató leépítést tervez az eljövendő hetekben.
A vállalkozás a fogyasztókat megtévesztő módon keltette azt a benyomást, hogy webáruházának termékei jogszerűen forgalmazhatóak.
A belga reptér megemelte díjait, amit az írek már nem akarnak kifizetni.
A Széchenyi Kártya Programot irányító Kavosz Zrt. közzétette, hogy mely pénzintézetek kezdték meg a Széchenyi Kártya Program MAX+ konstrukciókra vonatkozó hitelkérelmek befogadását. A Bankmonitor.hu összegyűjtötte a vállalkozások jelenlegi lehetőségeit.
Nem vizsgálhatja meg az ügyletet a Gazdasági Versenyhivatal.
Az informális miniszterelnöki tanácsadóra szállt a Las Vegas Casino-csoport harmada.
Környezetvédelemre nevelnek ugyan a kültéri sportok felszereléseit gyártó vállalatok, de közben az ő működésük is környezetromboló. A saját kibocsátás-csökkentésen túl azonban ők kreatív, sokszor politikai aktivizmusra buzdító eszközökkel is élnek a klímavédelem érdekében, és lassan érkeznek azok a termékek is, melyek nemcsak csökkentett szénlábnyommal készülnek, de elmozdulást jelentenek a valódi megoldás, a körforgásos gazdaság felé.
A Ryanair belgiumi légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt az ír légitársaság a Charleroi nemzetközi repülőtérre érkező és onnan induló legkevesebb 152 járatát törli a hétvégén, a munkabeszüntetés budapesti járatot egyelőre nem érint.
A kivonulás az orosz-ukrán háború számlájára írható, ugyanis a kazahsztáni McDonald's-ba Oroszországból kellett importálni a húspogácsának való marhahúst.
Többen is panaszt tettek az Amnesty International magyarországi irodájánál diszkriminációra és azt is kétségbe vonták, hogy a jogvédő szervezet független vizsgálatot folytat az ügyről.
A Facebook, a HP, a Twitter és a Snapchat után az Amazon is hatalmas leépítést jelentett be, nagyobbat, mint bármelyik másik techcég vagy amit a vállalat valaha is végrehajtott.
Több tervezett iparbővítés ellen is tiltakoznak a lakosok országszerte, de a hatósági eljárások folynak tovább, az ünnepek alatt is fontos döntések születtek. Győrben, Debrecenben, és Komáromban sem álltak le az ipartelepítési eljárások decemberben.
Folytatódik a 444 számlagyársorozata, melyben a magát Nagymesternek hívató Fuzik Zsolt, a BKV volt informatikai igazgatójának viselt dolgait tárják föl.
Az EU-ban nemrég elfogadott karbonvám egy sor olyan termékre vonatkozik majd, amelyek előállítása számottevő szén-dioxid-kibocsátással jár. Bő két éves átmeneti időszak után, nyolc évre elhúzva, fokozatosan vezetik majd be, egy szakértővel néztük végig, ez hogy fog kinézni, és mivel járhat majd.
Mostanra a politikus családjának érdekeltségében már 13 cég van, amelyek összesen tavaly 5,6 milliárd forint bevételt termeltek, ráadásul több, összértéken 3,5 milliárd forintnyi vissza nem térítendő EU-s támogatást is elnyertek.
A Magyar Nemzeti Kereskedelmi Szövetség ezért tárgyalást kezdeményezett a kormánnyal jövő hétre.
Májkárosító hatású alkaloidokat és rovarölőszert is kimutattak a visszahívott termékből.