Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Az euró árfolyama ötheti mélypontra esett a dollárral szemben pénteken, a vártnál gyengébbnek bizonyult amerikai foglalkoztatási adat ismeretében.
Az eurót negyed órával a bejelentés után 0,24 százalékkal lejjebb, 1,2350 dolláron jegyezték a bankközi kereskedelemben, szemben az előzőleg tartott 1,2380 dollár körüli szinttel.
A forint árfolyama eközben az euró/dollár jegyzés alakulását tükrözve 287,65 forintos euró egyzésről 288,20 forintra változott, 0,2 százalékkal gyengült. A dollár 232,70 forintról 233,60 forintra erősödött.
A lengyel zloty 0,2 százalékkal, a cseh korona 0,1 százalékkal gyengült az euróhoz képest.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
A kormányzati álláspont az, hogy a világ biztonságosabb hely lett.
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Egybehangzóan ítéli meg a nyugati sajtó az alaszkai csúcstalálkozótt.