Dr. Dancsó József elvállalta a Magyar Államkincstár elnöki posztját, így le kell mondania országgyűlési képviselői és polgármesteri mandátumáról. A várost Zalai Mihály alpolgármester vezeti a választásokig – írja az Oros Café.
"Dr. Dancsó Jsózsef polgármestert 2014. február 1-jével kinevezem a Magyar Államkincstár elnökének" – jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter orosházi sajtótájékoztatóján.
"Hosszas átgondolás után úgy döntöttem, hogy ezt a rendkívül megtisztelő feladatot elvállalom. Mindent megteszek, hogy az országot szolgáljam" – fogalmazott Dancsó. "Ez a poszt szakmai kihívást jelent nekem is. Azok a munkák, feladatok, amiket eddig vállaltam, lezárultak, vagy hamarosan lezárulnak."