Étcsokikat hív vissza az IKEA

Rosszul tüntették fel az összetevőket, a mogyoró- és tejallergiások inkább vigyék vissza ezeket a termékeket!

  • MTI MTI
Étcsokikat hív vissza az IKEA

A Choklad Mörk 60 százalékos és a Choklad Mörk 70 százalékos kakaótartalmú étcsokoládék csomagolásán a tej és mogyoró összetevőket nem megfelelő módon tüntették fel, ezért az IKEA az összes ilyen termék árusítását beszüntette, de a csokoládékat biztonsággal fogyaszthatják azok, akik nem allergiásak a tejre és a mogyoróra – közölte a társaság hétfőn az MTI-vel.

A vásárlók visszavihetik a termékeket bármelyik magyarországi IKEA áruházba, ahol visszakapják azok teljes vételárát – hangsúlyozták.

A termékeket azért hívták vissza, mert a tejre vagy mogyoróra érzékeny embereknél allergiás reakciókat válthatnak ki.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.