Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A megválasztott elnök már beszélt is telefonon a kínai elnökkel.
Donald Trump közölte tanácsadóival, hogy hivatalba lépése után Kínába akar látogatni – mondta a CNN-nek három, a megválasztott elnökhöz közeli forrás, akik szerint Trump nyílt párbeszédet kíván folytatni Pekinggel, ugyanakkor keményvonalas álláspontot képvisel majd az országgal szemben.
A források hozzátették: Trump Indiába is ellátogatna, hogy találkozzon az ország miniszterelnökével, Narendra Modival, akivel régóta jó kapcsolatokat ápol.
Trump, aki azzal kampányolt, hogy elnökként vámokkal és más intézkedésekkel célba venné Kínát, pénteken telefonon beszélt Hszi Csin-ping kínai elnökkel. A megválasztott elnök elmondása szerint többek között a kereskedelemről és a TikTok amerikai betiltásáról tárgyaltak. Trump meghívta Hszit a hétfői beiktatására is, de Kína várhatóan Han Cseng alelnököt küldi a ceremóniára.
Trump régóta amellett érvel, hogy az amerikai elnököknek közvetlenül kell beszélniük a külföldi ellenfeleikkel, és a kampánykörútján is gyakran dicsekedett azzal, hogy olyan vezetőkkel ápol remek kapcsolatokat, mint Hszi és Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egyre több a vendégmunkás, miközben a hazai munkaerő-tartalék – a kormány ígéretével szemben – nem apad. A tartaléksereg aligha aktivizálható, nagyszámú új munkahely pedig nem keletkezik.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Többek között Dés László, Presser Gábor, Spiró György is felszólalt a terroristákat éltető északír raptrió koncertje ellen.