Több száz méteren keresztül vezetett szemben a forgalommal egy részeg anyuka, hátul az ülésen három, 2, 3, és 5 éves gyermekével.
Egy gyalogost is elsodort, tovább akart menni, de egy járókelő kivette az autóból az indítókulcsot és kihívta a rendőröket. A negyvenéves nőt elfogták, vérvételre vitték és feljelentették.
Részeg anyuka vezetett a forgalommal szemben Pécsett
Egy gyalogost is elsodort autójával Pécsett egy ittas asszony, aki három gyerekét szállította - közölte a rendőrség a police.hu oldalon.
Garázsbuherább a Balatonnál, de lehetne belőle turistamágnes: a Velencei-tónál élők szerint nem a vízhiány a fő probléma
Magyar Péter új vezetőket nevezett ki a titkosszolgálatok élére
Miniszteri biztost kap az oktatásstratégia, az ortopédiai várólista-csökkentés és a Szilvásváradi Ménesgazdaság
A kormány visszahívja a „méltatlanul eltávolított” katonákat
Elítélték Putyin háborúellenes ellenfelét, nem indulhat a választásokon
Belarusz szabadulna az orosz medve öleléséből, de nem tud
Moszkva azt akarja elérni, hogy szövetségese nagyobb részt vállaljon az Ukrajna elleni háborúban, míg az inkább távolodna a Kremltől.