A kereszténydemokrata politikus elmondta, hogy egyhangúlag elfogadták azt a kezdeményezését is, amelynek alapján felkérik a főpolgármestert egy egységes javadalmazási szabályozás elkészítésére. Ebben tartalmi és formai követelményeket rögzítenének annak érdekében, hogy az önkormányzati cégeknél mindenütt ugyanazok a javadalmazási típusok legyenek. Egyformán rendeznék az olyan kérdéseket is, mint például az úgynevezett titoktartás szabályozása.
Bagdy Gábor pozitívumnak tartja, hogy az MSZP-SZDSZ-koalíció megváltoztatta egy héttel korábbi álláspontját, akkor ugyanis elutasították ugyanezen javaslatait.
Információk szerint a várost vezető koalíció képviselőinek azért változott meg az álláspontja, mert Demszky Gábor főpolgármester már elkészíttette a cégek egységes javadalmazási rendszerének irányelveit.
Áttekintik a fővárosi cégvezetők szerződéseit
Áttekintik a kizárólagos önkormányzati tulajdonban lévő fővárosi cégeknél a vezetői munkaszerződések és a végkielégítések gyakorlatát - erről Bagdy Gábor javaslatát elfogadva döntött kedden délután a Fővárosi Közgyűlés gazdasági bizottsága.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Gerendai Károly: Nem vagyok rajongó típus, de Magyar Péter elképesztő munkával felszántotta az országot – most viszont nem értem, miért folytatódik a kampányüzemmód
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Lefagyva figyelik a szakértők, mikor fog megint mellényúlni a súlyos káderhiányban szenvedő Magyar-kormány
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.