A Bajcsy-Zsilinszky út egyik házának tetejét bontotta meg az erős szél, a lezuhanó cserepek pedig mind a gyalogosokra, mind a járművekre veszélyt jelentettek.
Győri belvárosi utcát kellett lezárni a vihar miatt
Lezárták a győri belváros egyik forgalmas utcáját a vihar miatt - közölte a megyei rendőr-főkapitányság.
Kié lesz Visegrád Orbán után?
Visszatalálhat-e a V4 Havel, Wałęsa és Göncz eredeti Európa-víziójához, vagy megmarad a „kompország” politikai örökségének?